برگزاری جلسات آموزشی اولیا در مدارس خاص

16 آذر 1397|

جلسات آموزشی اولیا در مدارس خاص مؤسسه در دو شهر بندر لنگه و رودان به طور مرتب تشکیل می‌گردد تا پدران و مادران نیز هماهنگ با تلاش‌های مدرسه به فعالیت‌های صحیح تربیتی بپردازند.

 

مراسم سوگواری در رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)

12 آذر 1397|

مراسم سوگواری دانش آموزان در رحلت پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در دو مدرسه خاص موسسه راه ایمان در دو شهر بندر لنگه و رودان در استان هرمزگان برگرار شد.

 

عزاداری کودکان در اربعین حسینی(ع)

11 آذر 1397|

کودکان مدرسه ای در یک روستای محروم خوزستان، گرد هم آمدند و این گونه اربعین حسینی(ع) را بزرگ داشتند و عزاداری کردند. کودکانی که محبت به اهل بیت را از همین روزها در دل خویش به امانت ابدی می سپارند.

 

کاروان بلوچستان در اربعین

11 آذر 1397|

کاروان بلوچستان با نزدیک به ۱۰۰۰ نفر زائر توسط گروه سفینه النجاة موسسه راه ایمان به راهپیمایی عظیم اربعین پیوستند و به توفیق زیارت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)نائل شدند…

 

برپایی جشن قرآن توسط دانش آموزان مدرسه مقداد روستای سیدعنایت شعیبیه

11 آذر 1397|

در پایان مهرماه، دانش آموزان پایه اول مدرسه مقداد روستای سیدعنایت شعیبیه خوزستان جشن قرآنی بر پا کردند.

خدا کند همواره زیر سایه قرآن و اهل بیت علیهم السلام بمانند و فریب بدخواهان بیگانه را نخورند.

 

سفر سی و پنجم گروه پزشکی به منطقه بسیار محروم حمیدیه از توابع استان خوزستان

3 آذر 1397|

 پنجشنبه، سوم آبان گروه پزشکی به منطقه بسیار محروم حمیدیه از توابع استان خوزستان سفر کردند تا خدمت رسانی کنند. در این سفر 849 ویزیت انجام .شد و تعداد پرونده های ارجاعی به 18 رسید. این گروه چهارم آبان بازگشتند
.در این سفر دو پزشک عمومی، متخصص ارتوپدی-فیزیک، اپتومتریست، ماما، مسئول داروخانه و دو پرستار ما را همراهی کردند
خدمت رسانی گروه در مناطق حلاف شيخ زهراب و علاونه ضعيف که هر دو از توابع شهرستان حميديه هستند، انجام شد.

لازم به ذكر است كه طبق برنامه ريزی مديريت تيم پزشكی، اين سفر با اولويت پيگيری مسائل بهداشتی دانش آموزان دو مدرسه تازه احداث شده […]

دومين همايش مؤسسه در سال ٩٧

12 آبان 1397|

دومین همایش موسسه راه ایمان در سال ۹۷، روز جمعه، ۲۷مهرماه با شرکت خیراندیشان و نیکوکاران تشکیل شد و چون گذشته، خیّران به یاری محرومان مرزهای جنوبی، همت گماردند. دعای خیر مستمندان بدرقه راهشان…

 

گالری تصاوير

مراسم شهادت حضرت رقیه(س) در مدرسه علمیه اهل البیت(ع) قلعه گنج

29 مهر 1397|

شهر قلعه گنج در 420 کیلومتری جنوب شهر کرمان است. مدرسه علمیه اهل البیت(ع) توسط مؤسسه راه ایمان در این شهر ساخته شده و این مؤسسه از سه سال پیش به تربیت مبلغان بومی همت گمارده است.

به مناسبت شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها در این مدرسه علمیه مراسمی با حضور طلاب و اساتید برپا شد.

 

 

 

موکب اربعین ١٤٤٠

28 مهر 1397|

چند سالی است که تجمع شیفتگان حضرت سید الشهداء امام حسین علیه السلام در کربلای مقدس در حوالی اربعین، به بزرگترین تجمع بشری در جهان تبدیل شده است.

پیروان مکتب علوی از هر گوشه جهان رو به سوی قبله ی دلها، کربلا، می کنند و رسم کهن پیاده روی به سوی حرم حسینی را از هر جا که بتوانند ، آغاز نموده و خود را به حریم قدس او می رسانند و با فریاد “لبیک یا حسین” به ندای یاری خواهی او پاسخ مثبت می دهند.

مؤسسه خیریه راه ایمان تحت اشراف زعیم و مرجع عالیه در جهان تشیع “حضرت آیت الله […]

برگزاری جلسه دانش افزايی والدين در مجتمع ياران مهدی(عج) رودان

21 مهر 1397|

در تابستان ٩٧، جلسه دانش افزايی والدين در مجتمع آموزشی ياران مهدی(عج) واقع در رودان برگزار شد و به برترين های طرح مطالعاتی تابستان جوايزی اهدا شد.

 

گالری تصاوير