عیادت از بیماران در نیمه شعبان

28 فروردین 1398|

 به سنتی مبارک که از بزرگان خویش آموخته ایم هر ساله در نیمه شعبان، سالروز ولادت آخرین ذخیره خداوند(ع)، به بیمارستان‌های تهران و کرج و شهریار سر می‌زنیم و ضمن قدردانی از زحمات کادر درمانی بیمارستان، از بیماران عیادت و با هم برای آمدن آن بهار حقیقی دعا می‌کنیم.
 

شايد برايتان جالب باشد كه اين كار سابقه‌ای بيش از ٥٥ سال دارد. اولين كارت چاپ شده مربوط به سال ١٣٣٩ است، البته آن روزگاران تهران جمعيتی بسيار كمتر و بيمارستان‌های محدودی داشت.

اما شايد بپرسيد چه كسانی بنيان‌گذار اين كار خير بودند؟

حقيقت اين است كه پايه‌گذاران اين امر خير، از بازاريان و […]

گزارشی از فعالیت های موسسه راه ایمان برای سیل زدگان اخیر

14 فروردین 1398|

بادی چنین مهیب نزیبد بهار را
کز برگ و گل برهنه کند شاخسار را
در شعله‌های خشم بسوزاند چنین
گل را و خار را!
اکنون جمال باغ بسی محنت‌آور است،
غمگین‌تر از غروب غم‌انگیز آذر است!
بر چشم هرچه می‌نگرم، در عزای باغ،
از اشک غم تر است!
آن‌سو بنفشه‌ها همه محزون و خسته‌اند
در موج سیل، تا به گریبان نشسته‌اند
لب‌های باز کرده به لبخند شوق را،
در خاک بسته‌اند!
 

جمعه، ۹ فروردین ۹۸

با توجه به رهاسازی آب های پشت سدهای خوزستان و سیلاب های سهمگینی که به سوی شهرها و صدها روستا روان شده و خواهد شد و نیاز به اقدامات فوری جهت جلوگیری از شکستن سیل بندها، از ظهر […]

برگزاری جشن ولادت دخت پيامبر(ص) در مسجد فاطمة الزهرا(س) روستای زهوکی در اطراف بندر عباس

22 اسفند 1397|

مراسم جشن ولادت دخت پيامبر(ص) در مسجد فاطمة الزهرا(س) روستای زهوکی در اطراف بندر عباس که توسط مؤسسه راه ايمان بنا شده بود، برگزار گردید.

 

گالری تصاویر

سفر چهل و یکم گروه پزشکی به مناطق بسیار محروم اطراف آبادان( شادگان) از توابع استان خوزستان

22 اسفند 1397|

 پنجشنبه، دوم اسفند گروه پزشکی به مناطق بسیار محروم اطراف آبادان( شادگان) از توابع استان خوزستان سفر کردند تا خدمت‌رسانی کنند. در این سفر حدود ۱۵۰۰ ویزیت انجام شد. این گروه سوم اسفند بازگشتند.
.در این سفر متخصص اطفال، متخصص قلب، پزشک عمومى، اپتومتریست، متخصص زنان، دو ماما، مسئول داروخانه و دو پرستار ما را همراهی کردند
طبق روال نيز داروخانه، داروى رايگان در اختيار مردم محترم منطقه قرار داد.

 
گالری تصاوير

مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در دو مدرسه روستایی موسسه راه ایمان

22 اسفند 1397|

سفر چهلم گروه پزشکی به مناطق بسیار محروم روستاهای اطراف خرمشهر از توابع استان خوزستان

22 اسفند 1397|

 پنجشنبه، یازدهم بهمن گروه پزشکی به مناطق بسیار محروم روستاهای اطراف خرمشهر از توابع استان خوزستان سفر کردند تا خدمت‌رسانی کنند. در این سفر حدود ۹۰۰ ویزیت انجام شد. این گروه دوازدهم بهمن بازگشتند.
.در این سفر متخصص اطفال، متخصص قلب، متخصص درد، پزشک عمومى، متخصص زنان، دو ماما، مسئول داروخانه و سه پرستار ما را همراهی کردند
 
گالری تصاوير

برگزاری دوره‌های آموزشی برای معلمان مدارس

8 اسفند 1397|

مدرسه‌های روستاها را نساختیم تا رهایشان کنیم یا در اختیار ادارات آموزش و پرورش بگذاریم که نه معلم کافی دارند و نه آموزگار کارآزموده. از میان خیل درس‌خوانده‌های بی‌کار روستاها، تعدادی را برگزیدیم و آموزش دادیم و آزمودیم تا بهترین کیفیت را در محروم‌ترین نقاط کشورمان به نمایش بگذاریم…

برای معلمین مدارس مؤسسه راه ایمان دوره‌های آموزشی تخصصی توسط اساتید مجرب دانشگاه و مؤلفین کتب درسی برگزار می‌گردد. این دوره‌های آموزشی تاکنون بالغ بر ۷۰۰ ساعت(معادل ۲ترم دانشگاهی) در برخی نقاط بوده است.

 

 

برگزاری تعدادی جشن عبادت در حمیدیه و سوسنگرد

8 اسفند 1397|

تعدادی جشن عبادت در حمیدیه و سوسنگرد برگزار شد. همچنین مؤسسه قصد دارد جشن عبادتی هماهنگ شده برای تمامی دانش‌آموزان ‌دختر سه تا شش سال در مناطق محروم برگزار کند.

 

سفر سی و نهم گروه پزشکی به منطقه بسیار محروم دره پنج شیر در حومه زاهدان از توابع استان سیستان و بلوچستان

8 اسفند 1397|

 پنجشنبه، بيست و هفتم دی گروه پزشکی به منطقه بسیار محروم دره پنج شیر در حومه زاهدان از توابع استان سیستان و بلوچستان سفر کردند تا خدمت‌رسانی کنند. در این سفر ۲۱۸۰ ویزیت انجام شد. این گروه بيست و هشتم دی بازگشتند.
.در این سفر متخصص داخلی، متخصص اطفال، متخصص قلب، دو پزشک عمومى، اپتومتریست، دو ماما، مسئول داروخانه و دو پرستار ما را همراهی کردند
طبق روال نيز داروخانه، داروى رايگان در اختيار مردم محترم منطقه قرار داد.

 

بازتاب خدمات این گروه در ٢ روز سفر به منطقه دره پنج شير در اخبار شبكه ١ و ٦ و شبكه زاهدان

 

 
گالری تصاوير

سفر سی و هشتم گروه پزشکی به منطقه بسیار محروم بندر لنگه از توابع استان هرمزگان

8 اسفند 1397|

 پنجشنبه، ششم دی گروه پزشکی به منطقه بسیار محروم بندر لنگه از توابع استان هرمزگان سفر کردند تا خدمت‌رسانی کنند. این گروه هفتم دی بازگشتند.
.در این سفر متخصص داخلی، متخصص قلب، متخصص اطفال، متخصص درد، پزشک عمومى، متخصص زنان، اپتومتریست، دو ماما، مسئول داروخانه و دو پرستار ما را همراهی کردند
 
گالری تصاوير